Jednym z częściej kupowanych urządzeń do pracy w laboratoriach klinicznych i badawczych jest komora laminarna II klasy bezpieczeństwa. Zapewnia odpowiednią ochronę zarówno personelowi, jak i badanej substancji, chroniąc przed skażeniem. Doskonale sprawdzi się do ogólnych zastosowań z materiałami biologicznymi o poziomie zagrożenia od niskiego do umiarkowanego. Została tak skonstruowana, aby niebezpieczeństwo ze strony analizowanego materiału i możliwość jego zanieczyszczenia były zredukowane do minimum.

Oferowane przez nas komory laminarne II klasy bezpieczeństwa mikrobiologicznego charakteryzują się dobrą ergonomią, łatwym czyszczeniem oraz niskim poziomem hałasu. W asortymencie mamy modele wyposażone w lampy UV, godzinowe liczniki czasu pracy, a także w gniazda do prądu oraz opcjonalnie do próżni, gazu lub powietrza. Każde dostępne urządzenie zostało wyprodukowane zgodnie z wymaganiami norm europejskich, a ich najwyższą jakość potwierdza certyfikat bezpieczeństwa mikrobiologicznego TUV.

 CECHY PRODUKTU II KLASY BEZPIECZEŃSTWA KOMÓR LAMINARNYCH

   ŁATWY SYSTEM OBSŁUGI

  Intuicyjne sterowanie komorą za pomocą dotykowego wyświetlacza obsługiwanego nawet w rękawiczkach.

   LAMINARYZATOR

laminaryzator   Laminaryzator czyli siatka z odpowiednim rozłożeniem otworów porządkująca ruch powietrza

  CICHA PRACA

   Użycie wentylatorów typu EC i zaprojektowany system dystrybucji powietrza wewnątrz gwarantuje cichą i komfortową pracę.

OŚWIETLENIE POWYŻEJ 1400 LUX

Komfort pracy dla oczu zapewnia natężenie 1400 lux uzyskiwane dzięki odpowiedniemu   usytuowaniu źródła światła.

DOPASOWANIE DO KLIENTA

  Komory mogą być zmodyfikowane zarówno w zakresie wymiarów, funkcjonalności, jak i designu na specjalne życzenie klienta.

RÓŻNE SZEROKOŚCI KOMORY LAMINARNEJ II KLASY BEZPIECZEŃSTWA

Komory serii BIO produkowane są w czterech szerokościach od 100 cm – (dla modelu BIO 100) do aż 190 cm (dla modelu BIO190).

komory laminarne II klasy bezpieczeństwa Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów