Jednym z częściej kupowanych urządzeń do pracy w laboratoriach klinicznych i badawczych jest komora laminarna II klasy bezpieczeństwa. Zapewnia odpowiednią ochronę zarówno personelowi, jak i badanej substancji, chroniąc przed skażeniem. Doskonale sprawdzi się do ogólnych zastosowań z materiałami biologicznymi o poziomie zagrożenia od niskiego do umiarkowanego. Została tak skonstruowana, aby niebezpieczeństwo ze strony analizowanego materiału i możliwość jego zanieczyszczenia były zredukowane do minimum.

Oferowane przez nas komory laminarne II klasy bezpieczeństwa mikrobiologicznego charakteryzują się dobrą ergonomią, łatwym czyszczeniem oraz niskim poziomem hałasu. W asortymencie mamy modele wyposażone w lampy UV, godzinowe liczniki czasu pracy, a także w gniazda do prądu oraz opcjonalnie do próżni, gazu lub powietrza. Każde dostępne urządzenie zostało wyprodukowane zgodnie z wymaganiami norm europejskich, a ich najwyższą jakość potwierdza certyfikat bezpieczeństwa mikrobiologicznego TUV.

 CECHY PRODUKTU II KLASY BEZPIECZEŃSTWA KOMÓR LAMINARNYCH

   ŁATWY SYSTEM OBSŁUGI

Ławy system obsługi komory laminarnej II klasy bezpieczeństwa  Intuicyjne sterowanie komorą za pomocą dotykowego wyświetlacza obsługiwanego nawet w rękawiczkach.

   LAMINARYZATOR

laminaryzator do laminarnej komory o II klasie bezpieczeństwa   Laminaryzator czyli siatka z odpowiednim rozłożeniem otworów porządkująca ruch powietrza

  CICHA PRACA

cicha i komfortową prac z komorą laminarną drugiej klasy bezpieczeństwa   Użycie wentylatorów typu EC i zaprojektowany system dystrybucji powietrza wewnątrz gwarantuje cichą i komfortową pracę.

OŚWIETLENIE POWYŻEJ 1400 LUX

Komfort pracy dla oczu zapewnia natężenie 1400 lux uzyskiwane dzięki odpowiedniemu   usytuowaniu źródła światła.

DOPASOWANIE DO KLIENTA

Różne szerokości laminarnej komory o 2 klasie bezpieczeństwa  Komory mogą być zmodyfikowane zarówno w zakresie wymiarów, funkcjonalności, jak i designu na specjalne życzenie klienta.

RÓŻNE SZEROKOŚCI KOMORY LAMINARNEJ II KLASY BEZPIECZEŃSTWA

Komory serii BIO produkowane są w czterech szerokościach od 100 cm – (dla modelu BIO 100) do aż 190 cm (dla modelu BIO190).

komory laminarne II klasy bezpieczeństwa Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów