Mamy wiele urządzeń umożliwiających pracę laboratoryjną w jałowym otoczeniu. Sprzedajemy je w różnych wersjach, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas model dopasowany do potrzeb. Wśród oferowanych produktów znajduje się m.in. komora laminarna z pionowym przepływem powietrza, jak i poziomym.

Szeroki wybór komór laminarnych

Urządzenie pozwala na stworzenie sterylnych warunków umożliwiających wykonywanie czynności m.in. z zakresu mikrobiologii. Sięgając po nie, można mieć pewność, że wyniki badań, analiz i innych działań będą miarodajne w każdych warunkach. Nadmuchuje przefiltrowane, niemal doskonale czyste powietrze pozbawione wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń.

Urządzenia mają szerokie zastosowanie, które obejmuje wiele branż, w tym m.in.:

          medyczną,
          farmaceutyczną,
          elektroniczną
          przemysłową.

Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest idealna czystość otoczenia, komora laminarna II klasy bezpieczeństwa sprawdzi się doskonale. Dzięki niej warunki pracy będą w pełni sterylne, a obszar roboczy pozostanie wolny od niepożądanych mikroorganizmów. Przy wyborze urządzenia należy brać pod uwagę m.in. rodzaj i liczbę filtrów, kierunek ruchu powietrza, system sterowania czy oświetlenie. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, w której znajdują się dostępne w różnych wersjach komory laminarne – cena wszystkich modeli jest atrakcyjna.

Komory laminarne Jest 13 produktów.

na stronę
Pokazuje 13 - 13 z 13 elementów